home     kontakt      
 

Firma funguje od roku 2013 Do jej pôsobnosti patria aj sesterské firmy TRANSPORT plus, s.r.o. - špecializovaná na prepravu materiálu a osôb.

Hlavnou činnosťou firmy sú klampiarske a tesárske práce pre rodinné a bytové domy, kostoly, pamiatkové objekty, stavebné spoločnosti a ďalšie., sezonne práce, stavanie konštrukcii tribún a stanov na rôznych významných svetových podujatiach a výstavách, ako napríklad olympijske hry, preteky Formula1, 24 Le mans a iné. Všetky práce sú vykonávané podľa druhu zákazky , nielen na územi SR ale aj v rámci EU.

Naša firmy pozorne sleduje všetky nové výrobné technológie a poznatky, ktoré prichádzajú na trh v europskej únii a zaraďuje ich do svojích pracovných postupov.

Pre vykonanie kvalitnej práce vlastníme profilovací stroj značky SCHLEBACH, ručné ohýbačky plechu, falcovací stroj s pojazdom značky WUKO SPRINTER, ohýbačky, lešenie a iné.

Vďaka dostatočnému a stabilizovanému počtu remeselníkov môžeme riešiť objemné zákazky veľmi operatívne.

Na všetky prevedené práce poskytujeme záruku kvality, na základe dohody s objednávateľom.

Kladieme veľký dôraz na kvalitu práce dôkazom čoho je množstvo spokojných zákazníkov, nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Veríme, že aj vy k ním budete patriť.

Ďakujeme za prejavenú dôveru.

CERTIFIKÁTY


Odbornosť a profesionalitu prevádzanej práce garantuje Cech strechárov Slovenska, ktorého sme členom.